Druk, kopiowanie i skanowanie dokumentacji technicznej.

Od początku działalności do naszych głównych zadań należy wielkoformatowy druk i kopiowanie, wielkoformatowe skanowanie dokumentacji technicznej i jej archiwizacja.

Druk i skanowanie dokumentacji wykonujemy na najwyższej klasy urządzeniach, dzięki czemu wszelkiego rodzaju dokumentacja techniczna zachowuje oryginalną skalę, grubość linii i kolorystykę. Wydrukowane i skanowane przez nas dokumenty nadają się do celów projektowych lub przedstawienia w urzędach.

Nasza oferta skierowana jest więc do biur projektowych, pracowni architektonicznych, firm budowlanych i, geologicznych oraz wszystkich firm i studentów inżynierii.

Archiwizacja

Wszystkie wydruki wielkoformatowe składamy do wielkości formatu A4. Po wydrukowaniu i złożeniu dokumentów możemy zapakować do teczek, skoroszytów lub segregatorów. Dodatkowo wydrukowane dokumenty przycinamy do określonego wymiaru, wykonujemy laminowanie, bindowanie i termo bindowanie.

Skanowane dokument opisujemy, wg podanego przez klienta klucza, nagrywamy na płyty lub inne popularne dyski przenośne.

Wielkoformatowy druk grafik, zdjęć i innych obrazów.

Wydruki zdjęć, grafik i innych obrazów wykonujemy na papierze fotograficznym, kredowym lub zwykłym papierze na ploterze o wysokiej rozdzielczości.

Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo w zakładkach oraz na stronie głównej.

adminpawelOferta